Nepotřebujete letáky?


Pokud se člověk v současnosti touží prezentovat před veřejností, může si k tomuto účelu zvolit lecjakou formu. Pomalu nic už není nemožné a on tak má na výběr ze způsobů virtuálních stejně jako hmatatelných. A jsou-li mu ty posledně zmíněné milejší, možná nakonec dospěje ke zjištění, že budou ideální formou nějaké ty letáky.
A proč by také ne, že? Když už dnes není něco takového nemožné, když už je naopak k dispozici i docela levný tisk letáků, splňujících za snesitelný peníz prvotřídní kvalitu, tedy ofsetový či špičkový digitální tisk na některý z kvalitních papírů, jež jsou k mání.

pantone

Člověk si tak může více než snadno takové letáky pořídit. A nemusí být vlastně ani fyzicky přítomen zadávání oné zakázky, vše si může objednat i on-line a následně převzít od kurýrní služby, jež mu hotovou zásilku za malý peníz doručí kamkoliv na území naší vlasti, domů stejně jako dejme tomu do práce. A to záhy díky krátkému termínu dodání a rychlé expedici, díky níž je zásilka doručena již druhý den po termínu expedice.
Ovšem ne všechno v tiskárně za zadavatele zakázky vyřeší. Tento se tak musí kupříkladu sám rozhodnout:

projekt pro tisk letáků

  1. zda vybere ten či onen papír z těch, jež jsou k dispozici. Protože jsou zde papíry do jednoho kvalitní, některé však navíc za zvýhodněnou cenu. A tak je třeba zvolit dejme tomu některou z gramáží 115, 150, 200 anebo 300 gramů, jsoucí právě v akci.
  2. zda učiní objednávku v ceně přes dva tisíce korun s poštovným zdarma nebo objednávku menší s dopravou za sto korun bez DPH.
  3. kolik těch letáků vlastně bude potřeba. Protože i na množství záleží a po finanční stránce je nejlukrativnější nabídka dva tisíce kusů formátu A4, čtyři tisíce kusů formátu A5 nebo osm tisíc kusů formátu A6.

Protože to víte – kdo nespoří, není Čech. A i když dotyčný není tím, kdo by si nechal pro pětník vrtat koleno, přece jenom nějaká ta slevička potěší.
Stejně jako tu potěší naši matičku přírodu používání materiálů té nejvyšší kvality, šetrných k životnímu prostředí.