Důvěra na prvním místě


Všichni máme nějaké své problémy, se kterými se nám ne lehce svěřuje ostatním. Není jednoduché si totiž získat důvěru v lidi, kteří nás obklopují. Je pravda, že například své rodiče a sourozence známe „odjakživa“, a je tudíž jednodušší tušit a vědět, co od nich můžeme očekávat. Jsou to pro nás lidé, kteří, pokud jsme vyrůstali v, byť jen trochu normální rodině, si mohli naši důvěru získávat po léta, což je přesně to, co důvěra vyžaduje. Ostatní lidé kolem nás, ať už jsou to spolužáci ve škole nebo spolupracovníci v kanceláři, se vlastně v našem životě mnohdy jen mihnout, a pokud to opravdu není něco výjimečného, pak k nim hlubší vztah nevytvoříme.

gelové kapsle

Je pravda, že v dětských letech, kdy ještě nemáme tolik zkušeností (třeba nepěkných), nemáme tolik předsudků a starostí, jde navazování přátelství mnohem lépe, ne ovšem každému. Jedním z hlavních pracovních míst, kde je důvěra na prvním místě a kde je velmi nutné cítit příjemně, je lékařská ambulance. Lékaři jsou lidé, kteří proto, aby nám pomohli, se ptají na ty nejintimnější intimnosti našich životů, vidí víc než naši partneři a musí si dovolit věci, které by nikomu jinému neprošli. Jenže právě proto, aby si pacienti nepřipadali ponížení, nechtění a umenšení, je potřeba, aby lékař nastavil vznikající vztah mezi nimi dobře. Ne každý lékař to umí.

želé medvídci

Ne každý vůbec tuší, že to, jak se chová je nevhodné a ponižující. Jiní to třeba ví, jen se s touto situací ještě neumí poprat. Jedná se totiž o určitou schopnost, ke které en každý má talent. A pokud chybí talent, je nutná praxe, která jej nahradí. Během začátků jsou pak ale nevyhnutelné určité situace, kterým by se oba (pacient i lékař) raději vyhnuli obloukem. Pro muže může být takovýmto choulostivým problémem třeba erektilní dysfunkce. Jedním z řešením ještě před návštěvou lékaře může být kamagara oral jelly.