Kvalitní zábradlí

Mnoho lidí si myslí, že zábradlí není u schodiště vůbec potřeba a jedná se o vyhozené peníze. Ovšem opak je pravdou a zábradlí plní velice důležitou funkci na schodišti. Díky zábradlí se můžeme během výšlapu schodů odpočinout a opřít se o něho. Jde tedy o opěrný bod a také bezpečnostní prvek, díky kterému zabráníme pádu, při uklouznutí nohy. Také plní estetický prvek v místnosti a kompletně doplňuje celé schodiště. Pokud je Vaše zábradlí u schodiště v havarijním stavu, tak neváhejte a vyměňte ho, než se stane neštěstí.

kované zábradlí

Firma Fa-havlicek, dělá kované zábradlí a také dřevěné. Jejich výrobky jsou nádherné na pohled a také jsou funkční. Firma dělá výrobky na zakázku a můžete se tak domluvit na všech podrobnostech. Samozřejmostí je, že se snaží vždy vyhovět zákazníkovi, tak aby byly obě strany spokojeny. Zábradlí dělají i kombinované a bude jen na Vás, jaké si vyberete, nebo jaké se Vám bude líbit.

kované zábradlí

Tato společnost, se zabývá výrobou a instalací schodiště a zábradlí již od roku 1987, kdy vstoupila na trh. Za tu dobu, si firma udělal nejen mnoho spokojených zákazníků, ale také perfektní reputaci. Jejich práce byla tak žádaná, a tak kvalitní že svojí, působnost rozšířili i do zahraničí a pracují tak po celé Evropě. Díky tomu získali i mnoho zkušeností ze zahraničí a snaží se některé vzory a inspiraci převést na český trh. Díky profesionálnímu softwaru jsou jejich díla udělaná na míru a vše dokonale sedí. Tato firma má i vlastní tým projektantů, kteří mají kreativní přístup v oblasti designu, a i proto jsou jejich díla naprostou nádherou. Ke své výrobě využívají především kvalitní a materiál, se kterým mají zkušenosti. Dále pak mají podloženou odbornost certifikáty a jedná se tak o velmi kvalitní společnost.

Pokud tedy chcete vyměnit svoje zábradlí na schodišti za nové, tak zvolte právě tuto společnost.