Šikovné weby pro maminky

Pokud jste právě zjistila, že jste těhotná, určitě si budete chtít o změnách, které vás následujících 9 měsíců čekají, s někým promluvit. Asi jako první vás napadne někdo z rodinných příslušníků. Jenže opravdu se chcete s každou maličkostí svěřovat zrovna mamince nebo tetičce? Ať máte sebelepší vztah, asi vám bude příjemnější tyto záležitosti řešit s někým jiným. S velkou novinkou tak nadšená poběžíte za svou nejlepší kamarádkou.
miminko s dudlíkem
Co když ale ona zatím děti neplánuje, nic o tom neví a tak vlastně vůbec nechápe, jak se ve skutečnosti cítíte, nemůže této náhle změně rozumět a má jiné priority a názory než vy? V práci se svým kolegyním také moc chlubit nechce, a pokud ve své blízkosti nemáte jiné těhotné kamarádky nebo kamarádky, které už děti mají, nakonec zjistíte, že si vlastně nemáte s kým o všem popovídat. Komu se tedy svěřit a s kým začít řešit všechny otázky okolo požehnaného stavu?
prodejna pro miminka
Pro ženy, které plánují rodinu, existují weby určené přímo budoucím maminkám, maminkám i těm které jsou teprve v počátcích snažení a zatím se jim bohužel nezadařilo. Jakmile se zaregistrujete pod svým jménem nebo pod svou přezdívkou můžete veškeré slasti i starosti těhotenství řešit s několika dalšími stovky žen, které jsou také těhotné a většina z nich zažívá to co vy. Předáváte si nejrůznější zkušenosti a rady nejen proto, co dělat, abyste co nejdříve otěhotněla, ale také jak probíhají jednotlivé semestry těhotenství, co je v těhotenství běžné, na co si dát pozor, co všechno musíte nakoupit do výbavičky a co vaše miminko bude potřebovat, až se narodí. Diskutujete formou příspěvků a kromě rad budoucím maminkám se také dočtete, jak je to například s mateřskou a rodičovským příspěvkem nebo s návratem do zaměstnání po ukončení mateřské dovolené. Na webu pro maminky můžete najít spousty dobrých kamarádek a třeba mezi nimi najdete i kolegyni na budoucí vyjížďky s kočárkem. Weby mají rovněž k dispozici bazárek, kde se nabízejí zachovalé a stále pěkné věci pro miminka, batolata i děti předškolního věku. Celou výbavičku pro své novorozeně tak můžete sehnat za docela levný peníz. Weby pro maminky jsou užitečným pomocníkem každé nastávající ženy.