Stačí se rozhodnout a Ketomix vám pomůže hubnout!

Ketomix je skvělý dietní program a kdo ho již okusil, dá mi zajisté za pravdu. Příprava denního jídelníčku nebyla nikdy snazší než nyní. Stačí si jen vybrat, co vám bude chutnat, takže vsaďte na své chuťové pohárky a objednejte si dobrůtky, které vám poštovní doručovatel v co nejkratší době přiveze přímo až k vám do bytu.

Můžete si objednat dobroty ke snídani, ke svačině, obědu i k večeři. Jídla jsou v instantní formě, ale nemusíte se obávat různých chemických nežádoucích přísad! Naopak jsou jídla sestavována dle přísných hygienických norem, a hlavně v sobě mají přesné stanovený propočet bílkovin, zdravých tuků a snížený podíl sacharidů. Klasický bílý cukr je nežádoucí!

nadváha bílý cukr

  • K obědu nebo i k večeři můžete zvolit Konjakové bez sacharidové nudle, které můžete zastudena přimíchat do zeleninových salátů nebo po krátkém minutovém ohřevu jako přílohu smíchanou s chutným dresinkem Barbecue, který má nulovou kalorickou hodnotu!
  • K snídani máte volbu různých „smutýček“. Stačilo například smoothie protřást v šejkru, který jsem obdržela zdarma k objednávce, nechat pár minutek ustát a zdravá snídaně je hotová.
  • K obědu lze nasypat polévku do odměřeného množství vody, rozmíchat a pár minutek ohřívat v mikrovlnce. Můžete doplnit proteinovými krekry.
  • Také můžete zdravě mlsat, což je největším překvapení u diety. Ne, že jsou všechny sladkosti zakázané, ale vy si je můžete přímo i vychutnat, ale pouze v ketosložení!
  • Ke všem jídlům můžete jíst zeleniny, co spořádáte. Ze své zkušenosti uvádím, že jsem si vždycky myslela, že jím denně dostatek zeleniny, ale tím, že jsem si ji začala poprvé v životě vážit, zjistila jsem, že opak byl pravdou.

nadváha pitný režim

Vůbec jsem začala dělat spoustu věcí nově a pomáhalo mi to. A výsledek? Za 3 týdny 4 kilogramy dole, další měsíc další kilogram, přidala jsem denně svižnou chůzi a dnes se mohu pochlubit 8 shozenými kilogramy a ideální váhou, a to vše díky režimu, který jsem si dobrovolně nastolila díky keto dietě.