Vyhněte se přeplněným plážím a vyrazte do Barmy

Podle nabídek českých cestovních kanceláří se Barma neboli Myanmar stává naprosto nečekaným hitem celé turistiky v Asii. Turistika se zde otevřela díky odstoupení vojska již před rokem, ale mnoho lidí má stále vůči této zemi předsudky a bojí se sem jezdit ze strachu z dalšího vojenského vpádu. My vás však můžeme ujistit, že nic takového již dávno nehrozí a minimálně pobřeží Barmy je stejně bezpečné jako sousedící Thajsko.

· Uvidíte zde nádherné památky
· Zdejší příroda je skutečně panenská a neporušená
· Barma nabízí velice krásné historické odkazy své kultury ve vnitrozemí země
· Najdete zde pláže zcela vhodné k několikadenní dovolené

Vydejte se na pláž Ngapali

Podle mnohých cestovatelů, kteří viděli minimálně půl světa, je tato pláž jednou z těch nejkrásnějších na zemi. Nejen pro zářivý písek, překrásné východy slunce a naprostý klid, ale také proto, že tento stát je stále ještě ověnčen vrstvou nedůvěry masové turistiky. Bude trvat ještě pár let, než lidé začnou jezdit z Thajska i sem. Proto neváhejte a pokud si chcete užít ještě nyní téměř prázdné pláže, vydejte se letošní sezonu právě sem.
Opravdu bezvadné podmínky pro dovolenou
Tato pláž se táhne po západním pobřeží několik kilometrů. Moře je zde velice čisté, mořských řas je tu minimálně, což znamená, že po odlivu nejsou pláže plné uschlých mořských řas. Z pláží můžete sledovat rybáře, kterak na svých pramicích zajišťují obživu jak pro svou rodinu, tak i pro plážové restaurace.

Kde se Ngapali nachází?
Najděte na mapě úplně nejjižnější část státu, provincii Rakhaing. Právě zde se tento kus ráje nachází.

Nebudete tu sami
Nemusíte se bát, že byste zde byli zcela osamělí. Několik turistů se zde pohybuje a samozřejmě mnoho místních. Za posledních pět let zde bylo postaveno několik velice kvalitních hotelů, u nichž si můžete vybrat, jaký luxus zde prožijete.