Zásobování lékáren

Zásobování lékáren a v nich poskytovaná léčiva mohou někteří z nás brát jako samozřejmost, pravdou ale je, že za plnými policemi v lékárnách stojí velké množství lidí, jejichž jediným cílem je zajištění zdraví a harmonie v životě pro všechny. Kdo tedy stojí za tím, že vždy, když přijdeme do lékárny s nejrůznějším přáním, lékárník je schopen nám poskytnout to, co potřebujeme?

TLCargo

Distribucí léčiv se zabývá i firma TLCargo, kteří přepravují léky, zdravotnický materiál i jiné potřeby do lékáren, ale také na kliniky, do nemocnic či jiných zdravotnických zařízení. Pracovat v této branži je nelehký úkol, kdy je potřeba dodržet mnohé předpisy a zákony týkající se jak samotné přepravy, ale i skladování.

Kontrola skladování léčiv je jedním z nejdůležitějších aspektů práce firmy TLCargo. Dodržení veškerých podmínek při skladování a samotné přepravě jsou zaručeny https://www.penize.cz/mzda-a-plat/311519-nejen-minimalni-take-zarucena-mzda-kolik-musite-brat-a-co-delat-kdyz-sef-dava-min licencemi a certifikáty, které jsou na webových stránkách firmy volně dostupné k přečtení. Za důležité taky považuji zmínit, že TLCargo je členem České logistické asociace z. s.

Jak již bylo zmíněno, přeprava léčiv vyžaduje vysoce kontrolované podmínky, které se týkají především teploty při skladování. TLCargo za tímto účelem disponuje vozovým parkem, kdy je každý automobil plně klimatizovaný a chlazený a teplota v automobilu je tedy plně pod kontrolou v průběhu celé přepravy. Konkrétně se vozový park firmy TLCargo skládá z deseti automobilů, které jsou dohromady schopny přepravit až 200 metrů krychlových léčiv a zdravotnického materiálu při současném splnění všech legislativních předpisů.

Vozový park

Přepravu si můžete objednat prostřednictvím vyplnění formuláře přímo na webových stránkách firmy TLCargo. Vaše zásilka léčiv je poté nachystána a převezena na místo, kam je potřeba a kde může každé léčivo být rozdílem mezi životem a smrtí klienta.