Jak bydlet levně a kvalitně

Současná doba je krutá. Mladí lidé mnohdy nemohou dostáhnout na hypotéku a vlastní bydlení. Pokud vám někdo něco neodkáže, jste prostě ztraceni. Ceny nemovitostí šli raketově nahoru, a pokud i vy nemáte to štěstí a rodiče vám neodkázali nějaký ten milion, máte pravděpodobně velkou smůlu a budete si muset na všechno vydělat.

velký dům

Nicméně jak si na to chcete vydělat, když pravidla pro dostání hypotéky se stále zpřísňují a platy prostě nerostou? To je otázka, kterou řeší naprostá většina mladých lidí a lidí ve středním věku. Pokud jste tedy i vy v takovéto situaci, určitě víte, jak moc je to stresující. Nicméně nemusíte věšet hlavu. My jsme si udělali průzkum trhu a zjistili jsme, která možnost je tou nejlevnější a přitom nejkvalitnější! Zkrátka, kompromis mezi cenou a kvalitou. Zajímá vás to? Pokud ano, pokračujte ve čtení. Mile rádi vám vše osvětlíme.

nový dům

Asi nejlepším levným bydlením jsou v současné době mobilní domy. Mobilní dům mají totiž nespočet výhod? Jaké? No asi tou největší z nich je nízká pořizovací cena.

Kupní cena mobilního domu totiž může být i menší než je jeden milion korun! Nicméně pravdou zůstává, že čím větší a kvalitnější stavbu budete chtít, tím více si budete muset připlatit. Ovšem ani tak se cena ani zdaleka nevyšplhá tak vysoko, jako je průměrná cena běžného domu z cihel. Zkrátka, jedná se o velmi velkou úsporu peněz. Ušetřené peníze pak můžete použít úplně jinak – a věříme, že vy jako mladí určitě době víte, kam investovat přebytečných pár korun.

Kromě této nízké pořizovací ceny, je velmi lákavá i vysoká kvalita takovéto stavby. Domy jsou plně obyvatelné a maximálně vybavené. Na váš pozemek jsou tak už doručeny s plně funkčním sociálním zařízením a kuchyní. Můžete si tak ihned balit svých pár švestek a nastěhovat se do nového a velmi krásného domu. Nezní to prostě pohádkově?