Jestli chcete něco převést, půjčíte si dodávku

Jestli plánujete nějaké stěhování, neobejdete se bez stěhovacího vozu. A to i v případě, že vás bude stěhovat profesionální firma. Přece jen nemáte v ní až tak úplnou důvěru abyste ji svěřili osobní záležitosti, bedny s dokumenty, rodinnými vzácnostmi, nebo vybavení své dílny, ke které máte více než citové pouto.

Stěhovat můžete i sami

Vaše osobní auto, je maličké a je schopné přestěhovat jen pár malých krabiček. Mohli byste sice jezdit autíčkem tam a zpátky vícekrát, ale stěhujete se na nové působiště, které není nejblíže.

Pro vás je řešením půjčovna. Autopůjčovna. A to sice autopůjčovna specializující se na půjčování dodávek. Jednu takovou mohu s klidným svědomím doporučit.

Jde o půjčovnu dodávek Rent car service. Tato půjčovna dodávek poskytuje skvělé služby, jejich automobily jsou dobře udržované, a každý si vybere velikost dodávky, přesně podle svých potřeb.

Dodávky se liší podle velikosti nákladového prostoru. K dispozici jsou dodávky s objemem nákladového prostoru od 7,5m3 (Citroen Jumper 2,0 HDI 29 C), přes další dodávky ve velikosti 10, 12, 13 až po největší s 15-ti kubíky Ford Transit 2,2 TDCi L4H2 s 6 st. převodovkou. A tím Fordem už převezete opravdu cokoli.

Když si budete chtít půjčit jednu z těchto dodávek, budete potřebovat dva doklady totožnosti. Určitě postačí Občanka a Cestovní pas, nebo řidičák. Připravte si rovněž zálohu ve výši 5000,- Kč. Lidé podnikající jako OSVČ a půjčující si auto na podnikatelské účely rovněž předloží Živnostenský list.

Můžete jet kam chcete

Auta si mohou půjčit i právnické osoby. Zde bude půjčovna potřebovat kromě dvou dokladů u osoby, která půjčené zařizuje i výpis z obchodního rejstříku. Je lépe předložit ověřenou kopii originálu, než výjezd z internetu.

V ceně půjčovného je denní limit počtu najetých kilometrů omezen na 500 Km. V případě, že se do něj nevlezete, se nic moc neděje, ale za každý ujetý kilometr nad limit si připlatíte poplatek ve výši 1,5 Kč. V ceně půjčovny jsou dálniční známky pro ČR a SK, veškeré pojištění i třeba přistavení po Praze zdarma.