Keto dieta vás trvale zbaví nadbytečných kilogramů

Ta správná dieta vás spolehlivě dovede k cíli, ať už je vaše výchozí tělesná hmotnost jakákoli. Možná tomu nyní nevěříte, ale opravdu to jediné, co musíte udělat pro dosažení úspěchu, je vsadit na osvědčený postup hubnutí. Tedy na takový, který už s úspěchem vyzkoušela celá řada lidí, a na takový, který staví na vědeckých základech. Takto prověřená a odborně sestavená dieta vás rozhodně nezklame.

grafika ženy s porcí zeleniny na talíři

Nezbývá, než se zeptat, která z celé řady diet, jež se vám nabízejí ve všech tiskovinách a médiích, je ta pravá?
Cest, jak dosáhnout vytčeného cíle může být samozřejmě více. Nicméně všichni ti, kteří už někdy vyzkoušeli keto dietu prodietix.cz, si ji nemohou vynachválit. Všichni tito lidé se prokazatelně zbavili nadváhy, a ještě ke všemu se vyhnuli nepříjemnému jo-jo efektu – takže se z výsledků své práce mohou těšit dodnes.
Právě nepříjemný jo-jo efekt může rychle pokazit veškerou vaši práci v momentě, kdy máte pocit, že už máte vyhráno. Podaří se vám shodit nadbytečné kilogramy, cítíte se ve svém novém těle naprosto úžasně, a během pár měsíců po přechodu na běžnou stravu začnete opět přibírat kilogramy, čím to je?

žena v modrém s tukovým polštářem na břiše

Na vině je ztráta svalové hmoty. Právě ta u většiny běžných diet mizí na úkor tělesného tuku. Takže snížení tělesné hmotnosti je způsobeno především úbytkem svalové hmoty. A taková ztráta se projeví okamžitě po návratu k běžnému jídelníčku. Tělo kvůli úbytku svalů nezvládá spalovat dodané kalorie a ty se hromadí v podobě nové tukové tkáně. Takže za pár měsíců jste opět na začátku.
Takovému nepříjemnému vývoji dokáže keto dieta zabránit. Díky speciálně navrženému jídelníčku, který sestává z promyšlených proteinových jídel, hubnete pouze tuk a nikoli svalovou hmotu. Proto se jo-jo efektu obávat nemusíte a ani v budoucnu nebudete mít problém si svou novou váhu udržet. S keto dietou tak hravě dosáhnete na svůj cíl a jeho výsledky budou trvalé.