Razítka jsou základ kanceláře

Denně se lidé v práci potýkají se situacemi, které doslova drásají nervy. Pokud jste nikdy nezažili práci v kanceláři, tak jen těžko pochopíte, o jakou dřinu se jedná. Milion telefonátů faktur a dodacích listů, které musíte potvrdit, je zkrátka k zbláznění a nepřidá tomu ani to, když nemůžete najít své razítko na stole. V takovém případě byste vzali kolegu, který Vám ho vzal a vyhodili byste ho z okna, protože neví, na jaké místo ho má vracet. V takovém případě je lepší volba, než vyhození z okna dokoupit nové razítka pro všechny. Firma razítka na počkání na Praze 4, Vám zajistí razítka na počkání a to přesně podle Vašeho přání.

Razítko (2)

Tato firma vyrábí razítka už mnoho let a zajistí Vám, razítka na Vaše přání. Mimo razítka se specializují i na vizitky, které vytváří už od roku 1992. U této firmy si můžete objednat razítka Trodat, Colop a nebo klasická dřevěná razítka. Pokud nechcete čekat na razítka dva dny, tak stačí, když se otočíte do jejich kamenné prodejny, kde Vám udělají razítka na počkání. Velice často se u této firmy zastavují i lidé, co jedou na schůzku a zapomenou své razítko v kanceláři. V takovém případě je razítko na počkání vysvobozením.

Razítko

Mimo klasická razítka zde můžete najít také razítka vícebarevná, či antibakteriální razítka. Ty jsou pokryté speciální technologií a zabraňují roznášení bakterií. Tyto razítka jsou nyní v kurzu a to díky probíhající Covidu. U vícebarevného razítka si můžete určit pole, kde bude jaká barva a toto razítko je těžce padělatelné. Minimální velikost pole tohoto razítka je 8 x 8 mm a vzdálenost mezi barevnými poli je 3 x 3 mm.

Pokud tedy máte v kanceláři kolegu, který neustále bere Vaše razítko, tak ho nevyhazujte z okna, ale pořiďte mu razítko vlastní. Zaručeně to ocení a nebude docházet k častým konfliktům kvůli razítku, které nevrátil na Váš stůl.