Všechno jde, když se chce

Opravdu je tomu tak, že když se chce tak všechno jde. Pokud chcete mít na zahradě své vlastní koupací zařízení a chcete si v něm udržet opravdu průzračně čistou vodu vhodnou ke koupání, tak toho dosáhnete. Jen musíte využívat těch správných přípravků bazénové chemie. Základem péče je chlor, ovšem k ošetření vody můžete také využít tak zvanou bazénovou sůl Chlorito. Je pravdou, že sůl k ošetření bazénové vody nemůže využít naprosto každý, ale pouze ti majitelé koupacích zařízení, která jsou vybavena salinizační jednotkou, ve které probíhá elektrolýza, díky které se vlastně ze soli stane chlor a tím pádem dezinfekce, která je potřebná k udržení kvality vody v koupání.

zapuštěný bazén

Je pravdou, že tento způsob údržby bazénové vody dnes využívá čím dál více majitelů koupacích zařízení. Ovšem při tomto způsobu dezinfekce vody musíte častěji kontrolovat PH vody a srovnávat jej do správné polohy, protože proces probíhající v salinizační jednotce PH vody samovolně zvyšuje, takže je dobré být zásoben přípravkem PH mínus pro jeho opětovné snížení. Jelikož zvýšené PH vody může způsobovat tvorbu řas a množení bakterií, je dobré PH neustále srovnávat a také je vhodné být vybaven algicidem proti řasám, který lze přidávat do vody také jako prevenci.

zahradní bazén

Samozřejmě k údržbě vody ve Vašem koupání lze kromě běžných chlorových přípravků či bazénové soli využívat také přípravky na bázi kyslíku, které jsou vhodné pro lidi citlivější na chlor či přípravky na bázi bromu, které jsou zase vhodné do teplejších vod. Každopádně všechny tyto přípravky najdete v té nejvyšší kvalitě a hlavně v obrovském výběru na jednom místě jedině u nás a to za velmi výhodných cenových podmínek. Tak přijďte k nám a vyberte si všechno, co potřebujete k dokonalé péči o Vaše koupání. Opravdu stačí jen chtít a o Vaše koupací zařízení bude dobře postaráno.