Zařizujeme pracovnu a ložnici novým nábytkem


Obýváte dvou nebo třípokojový byt v bytovém domě a v jedné z místností se stále nachází starý nábytek, který již dosluhuje, anebo jeho životnost již překročila pomyslný zenit? A máte v plánu pustit se do realizace nové koncepce místnosti s nábytkem z dřevěného masivu? V současné době existuje řada možností, jak situaci řešit, některými z nich se lze inspirovat na Internetu, ale nakonec by měla převládnout vaše vlastní vize, jak prostor zařídit prakticky a zároveň zútulnit. Můžete kupříkladu vytvořit v pokoji dvě řady nábytku z borového masivu na dvou protilehlých stěnách, a to tak, že na jedné z nich bude postel a pohodlné křeslo a na stěně naproti prostorný a dlouhý psací stůl a vedle něj dvě šatní komody https://www.orfa-nabytek.cz/komody/ a z druhé strany ve stejném stylu nízký konferenční odkládací stolek.

nábytek v ložnici

Psací stůl doplní dvě stylové židle bez opěradel z tvrzeného plastu s dřevěnýma nohama, a to vše se bude dobře vyjímat na jednobarevném, například modrém koberci.

Kdo nábytek smontuje

Velkolepé plány mohou splasknout ve chvíli, kdy vám nábytek přiveze domů přepravní společnost a vy s ním vyplníte předsíň nebo část dotyčné místnosti. Nepůjde totiž o nábytek, ale pouze o jeho dílčí komponenty zabalené do krabic. U většiny moderního nábytku se totiž předpokládá, že si jej sestavíte sami. Jenže co když to nedokážete, například nemáte dostatek sil, potřebné vybavení anebo zkušenosti? Co když se nevyznáte v návodu a obáváte se, že byste nábytek nevratně poškodili?

nábytek v kanceláři

Pak jsou tu k dispozici stěhovací firmy, které montáž nábytku v Praze provádí jako běžnou součást pracovní náplně. Určitou výhodou je, že jsou pojištěné pro případ ztráty nebo poškození některých dílů, a že se tedy nemusíte těchto potíží obávat. Řemeslníci si poradí nejen s kusovým nábytkem, ale i s vestavěnou obytnou stěnou na míru anebo s kuchyňskou linkou.