Laser game


Vymyslet někdy dobrou zábavu pro všechny není rozhodně jednoduché, a proto tu máme laser game, kterou si všichni parádně užijí a budou mít hezké zážitky.

Laser game

Hurá za dobrodružstvím

Většina z nás musí neustále řešit nějaké povinnosti a pravidelně chodit do školy či práce. Dlouhodobě je to namáhavá záležitost a plnit ji vyžaduje jisté úsilí. Jistě znáte ty okamžiky, kdy si řeknete, že máte všeho dost a nejradši byste se na vše vykašlali. Je proto nutné kromě práce řešit i odpočinek, protože lidské tělo má také své hranice a není dobré jet pořád na plný plyn.

skupina-mensi

Musí se totiž i odpočívat, takže si udělejte třeba celý volný den o víkendu a vyrazte s přáteli či rodinou hurá za dobrodružstvím. Mnohdy nastane zádrhel už při samotném plánování, protože vymyslet zábavný výlet pro celou skupinu může být pěkný oříšek. Ten se Vám podaří lehce rozlousknout za pomocí laser game. Laserová střílečka je totiž plná adrenalinu a všemožného dobrodružství, kdy jsou herní módy určené přesně pro začátečníky, takže si je užije i naprostý začátečník, který jde na takovou akci poprvé, a proto bude každý mít nádherné vzpomínky.

Spousta možností

Není to jen pouze jeden typ hry, protože tato společnost nabízí opravdu mnoho možností, které posouvají zábavu na úplně jinou úroveň. Hrát počítačové hry je sice fajn, ovšem nic není tak dobré jako zažít pořádnou střílečku na živo. Nehrozí zde žádné nebezpečí, protože vše funguje díky laserovým zbraním a speciálním vestám, což tvoří speciální technologií, která počítá naprosto bezbolestné zásahy.

IMG_8106ps

K dispozici jsou dvě samostatné arény, kdy každá se hodí k jiné příležitosti a velikosti dané skupiny. Tím to rozhodně nekončí, protože tu máme na výběr z 11 různých her, kdy jsou klasické jako deatchmatch, ale také speciální, které ani možná neznáte. Všechny jsou rozřazeny do skupin, což je odstupňováno podle pokročilosti, kdy se postupným hraním klidně propracujete s Vašim týmem na tu nejsložitější. Je tu možnost i akce pro školy, což může být nejlepšího školní výlet v životě žáků, a proto využijte této příležitosti.