Půjčovna dodávek Brno – partner pro dovolenou v Česku


Nenechme se omezovat epidemií

Koronaviru se dostává tolik mediální pozornosti, že mnohdy předčí i osvětu před závažnějšími civilizačními chorobami, jako je diabetes, infarkt myokardu nebo rakovina. Navíc se skrze moderní informační kanály šíří různé hoaxy a poplašné zprávy a tak jsme často dezorientováni a nevíme, čemu vlastně věřit, a kde čerpat pravdivé informace.

kempování v přírodě

V každém případě má toto kolektivní vědomí vliv i na rozhodování, jak prožít volné dny dovolenkových pobytů a namísto zájezdů do zahraničí dáváme přednost bezpečnější volbě na území České republiky. Spolu s tím se přikláníme k cestování osobními vozidly. Má to pochopitelně své výhody – nejsme závislí na dopravním spojení a jízdním řádu vlaků a autobusových linek, nemusíme mít na obličeji nasazenou roušku a své plány měníme pružně podle situace.

posezení u ohně

V tomto ohledu mají výhodu lidé, co se dovedou uskromnit a užít si pobyt prakticky kdekoli, a to i přesto, že nemají zrovna takový komfort, jakým se prezentují čtyřhvězdičkové hotely.

Kempy – na našem území se nachází několik stovek autocampů s veškerým potřebným zázemím, tj. s restaurací, prodejnou základních potravin, přípojkou elektřiny pro karavan, pitnou vodou, toaletami a sprchami a sportovním vyžitím. Jsou ideálním prostředím pro přenocování jednotlivců i skupin, které cestují pronajatou dodávkou z půjčovny dodávek Brno.

Jízda v dodávce má své výhody – vychází cenově velmi levně, jestliže se rozpočítá na počet osob, kterých se do kabiny vejde až devět. Řídit nemusí jen jeden člověk, tím pádem budete odpočatí a užijete si samotnou jízdu mnohem více, než stabilně na sedadle řidiče.

Velký zavazadlový prostor, případně přívěsný vozík, pojmou velké množství zavazadel včetně sportovních potřeb a můžete si pobyty v kempech zpestřit cyklistikou, koloběžkami, in-line bruslemi, horolezeckými terény, splouváním říčního úseku, tenisem, volejbalem či windsurfingem.