Odvoz vozu


Řídit pod vlivem alkoholu se samozřejmě nesmí, ovšem řada z nás ho při oslavě prožije. Díky odvozu vozu máte tuto starost vyřešenou, takže můžete slavit.

Odvoz vozu

Oslava s alkoholem

Běžně může nastat situace, kdy půjdete s kamarády na oslavu a pojedete na ni vlastním vozem. To je z mnoha důvodů výhodné, protože nemusíte nikde čekat a dorazíte v klidu až na místo konání. Až dorazíte na samotnou akci, tak si ji budete rozhodně chtít užít s přáteli. Postupně se začne uvolňovat atmosféra a Vy se začnete dobře bavit, což k tomu rozhodně patří a není na tom nic špatného.

alkoholické nápoje

V takové atmosféře se chce spousta lidí odvázat, a proto začnou konzumovat alkohol. Ve spoustě případů se přidáme, abychom nezůstali pozadu a také si dáme určité množství alkoholu, protože alkoholický nápoj je naprosto běžné věc u oslav a zlepšuje náladu. Ovšem potom nastává problém, protože jste na místo dojeli svým vozem a zpátky už rozhodně řídit nemůžete. Ale co teď, když například nemá pro Vás, kdo přijet. Při využití taxislužby stejně Vás vůz zůstane na místě, takže byste se pro něj museli další den složitě vracet.

Přeprava i s autem

Existuje řešení, díky kterém můžete na oslavu přijet autem a s kamarády pít alkohol, přičemž domů pojedete zpátky zase ve svém autě. Už nebudete muset brát ohled na alkohol, což je velká výhoda. Rozhodně nebudete řídit, protože je tu jiná možnost. Odvoz vozu je tu totiž v Praze neustále pro Vás. Postup je velice jednoduchý, takže se nemusíte ničeho obávat.

řízení vozu

Nejprve stačí zavolat na dispečink, abyste zdědili základní informace, kde se nacházíte kam chcete jet a jaký máte vůz. Následně Vám přijde SMS, kde se dozvíte, jakým vozem přijedou zaměstnanci, abyste je bezpečné poznali. Jeden člověk z personálu bude řídit Vás vůz, takže mu řekne, kam vlastně chcete zavést. To znamená, že dorazíte třeba až domů a další den nebudete muset řešit, jak dostat auto domů. Až dorazíte na místo určení, tak Vám bude naúčtovaná celková částka podle Vašeho tachometru, takže zaplatíte jen ta skutečně ujetou vzdálenost, přičemž cena je opravdu příznivá.