Výhodný pronájem pro všechny příležitosti


Když potřebujete velký automobil, a potřebujete ho jen zřídka, tak nemá cenu investovat do jeho koupě. Kupte si raději něco užitečnějšího, co potřebujete denně. A pokud jde o to velké auto, tak to si přece můžete pronajmout. V půjčovně dodávek Praha vám ho dají k dispozici na libovolně dlouhou dobu za příjemnou cenu, která vám kapsu neutrhne. A ještě navíc si budete moci vybrat – můžete si zvolit, o jak velký automobil máte zájem, a jaká by ideálně měla být kapacita jeho nákladního prostoru. A pokud by vám to náhodou nestačilo, tak je tu ještě jeden fígl, jak si zajistit dostatek místa na všechno, a to stále při vlastnictví řidičského oprávnění skupiny B – stačí, když za pronajatou dodávku připevníte přívěsný vozík! Ovšem pozor, pokud byste náhodou žádný řidičský průkaz neměli, anebo pokud se náhodou na řízení tak velkého vozidla necítíte, pronajměte si ho i řidičem – i to je možné!

dodavka se zenou

Služba, která se vždycky hodí!

Velký automobil, takový, který má především velký nákladní prostor, vám přijde vhod, ať už chcete stěhovat svůj byt, stavět nový dům, anebo třeba vyrazit na dovolenou. Hravě do něj poskládáte veškerý nábytek i spotřebiče, cement, písek i štěrk na stavbu, anebo vaše přátele. A stačí už jen vyrazit na cestu!

dotaznik polozky

Na cestách jen bezpečně a bez omezení

V každém případě získáte vždy takový automobil, který bude v bezvadném stavu – bude čistý, v perfektní kondici, a po pravidelné servisní prohlídce. Ovšem kdyby se vám cestou kdekoli cokoli přihodilo, můžete využít nejen sjednané zákonné havarijní pojištění, ale i prémiovou asistenční službu, kterou máte po ruce 24 hodin denně.

Navíc je v ceně pronájmu i neomezený počet kilometrů, plná nádrž paliva na startu, aktuální dálniční známka a další benefity, jako například možnost parkování osobního vozu v areálu firmy anebo možnost zápůjčky stěhovacího vybavení.

Jak je tedy vidět, mít takovou službu na dosah ruky je skutečně výhodné!