Webdesign Brno

Mít kvalitně funkční webovou prezentaci je v dnešní době nesmírně důležité. Nicméně u webu platí ten fakt, že vzhled ve většině případech prodává, a nejen jeho produkty či služby, které webové stránky obsahují. Samozřejmě se to nebere doslova a to, co nabízíte je nesmírně důležité taky, ale usuďte sami, pokud se vám nelíbí webdesign a web není přehledný, raději jdete nakoupit ke konkurenčnímu webu. Webdesign nehledí totiž jen na vzhled, ale taky na ušetřený čas každého návštěvníka webových stránek tak, že díky kvalitně navrženému a zpracovanému webu přijde až ke koupi. Ať už se jedná o zboží nebo služby které váš web nabízí, webdesign je alfa omegou úspěšné akvizice návštěvníka webových stránek.

webdesing Brno

Webdesign Brno se zaměřuje na to, aby webové stránky byli uživatelsky přívětivé a jejich návštěvníci proplouvali stránkami jako nůž máslem. UX (user experience) design při navrhování webdesignu webových stránek zohledňují na prvním místě a přemýšlí nad navržením webu takovým způsobem, aby dosáhli co nejlepších výsledků. Dle průzkumů jsou nejdůležitější první 3 sekundy, kdy se návštěvník na webové stránky prvně dostane. V takovém případě je webdesign to hlavní, podle čehož soudí, jestli na webu zůstane či nikoliv a půjde jinam.

Brno webdesing

A kam že se to v prvních 3 sekundách dokáže na vašich webovkách podívat? Ne na vaše zboží ani služby, ale na webdesign úvodní stránky. Již podle toho se rozhodne, zdali mu stojíte za jeho drahocenný čas. A abyste mu za ten čas stáli, je vhodné držet se jasných pravidel, pokud webdesign navrhujete. Jedny ze zásadních pravidel je líbivý webdesign, jasné a stručné informace o tom, co váš web obsahuje a co je vaše společnost zač. Klasicky se společnost prezentuje sliderem skrze fotografii či video spotem, díky kterému zákazník pochopí, kam se to vůbec dostal. Následně pod to navazuje UX design, díky kterému se návštěvník stránek bude moci dostat k potřebným a relevantním informacím, a nebude obtěžován tuny textu, které číst nepotřebuje a maximálně ho zmatou. Jak jste tedy mohli pochopit, kvalitní webdesign, který působí přehledně a spolehlivě, musíte mít, abyste se probojovali na vrchní příčky vašeho trhu.