Potěšte svého dědečka něčím speciálním

Vybrat vhodný dárek pro dědu je mnohdy nadlidský úkol. Senioři jsou jednou z nejskromnějších sociálních skupin, která nic nechce, nic nepotřebuje, a všechno co potřebuje, to už stejně má. Čím tedy svého prarodiče potěšit? Neexperimentujte a raději vsaďte na to, co má váš děda skutečně rád. Dejte si záležet hlavně na kvalitě a na provedení. Zapomeňte na nudné balení do balícího papíru. Vyzkoušejte raději novinku, kterou je speciální box, do kterého se bude muset oslavenec dostat svépomocí, pomocí páčidla nebo kladívka. Uvidíte, že váš prarodič rázem ožije a bude se snažit do bedýnky dostat jako nadšený malý kluk. V každém z nás je stále to malé rozverné dítě, jde jen o to ho v sobě umět probudit.

děda s vnukem

Jak moc je váš děda aktivní?

Při výběru té správné bedýnky byste se měli zamyslet také nad tím, jak moc aktivní váš dědeček je. Zpravidla lze říci, že existují pouze dva typy seniorů. Jedna skupina je velmi aktivní, až vás samotné překvapuje, kolik elánu ve svém věku mají, zatímco druhá skupina má ráda svůj klid, ráda tráví čas na zahradě čtením knih nebo třeba večery u televize s luštěním křížovek. Právě podle povahy svého dědečka tedy vybírejte správný obsah krabice.

zelený a červený dárek

Pokud máte doma aktivnějšího seniora, neváhejte vyzkoušet krabici pro nadšené rybáře, pro milovníky golfu, nebo třeba pro milovníky pohybu a posilování. Pokud je váš prarodič spíše klidnější, vsaďte na klasiku a pořiďte mu bednu s jeho oblíbeným alkoholem, ať už je to pivo, víno nebo třeba whisky. Je to zkrátka hodně individuální, nejvíce stejně záleží na tom, co má váš příbuzný rád, co mu chutná, co rád dělá a co ho baví. Chybu však nikdy neuděláte, pokud investujete do krabice plné kvalitního jídla. To bývají ty nejvděčnější a nejmlsnější dárky, které dokáže ocenit prakticky každý. To se dá mnohdy říci i o bednách s alkoholem.