Nejen zdražování stavebního materiálu je překážkou

Nejen tato skutečnost, ale také i to, že je už nyní problém sehnat solidní stavební firmu, která by vám dům vybudovala. A to v současnosti, kdy všechen materiál potřebný na stavbu je tak drahý, že to nepamatují ani pamětníci. Ale takhle dopadly plány mnoha rodin, které chtějí utéci z bytů, kde je nyní taková platba za nájmy a různé služby, že to rodiny těžce utáhnou. Ale vy máte velkou výhodu k ostatním lidem. Povedlo se vám již letos koupit pozemek v nádherném místě, kde je vše dostupné. Nejen školy, obchody, ale také i lékař a místo vašeho zaměstnání. Takže pozemek máte, dokonce jste ho stihli i oplotit a vysadit celou řadu ovocných stromů a keřů. Jen to bydlení nějak chybí. Jaké by zde mohlo být řešení, které by tento problém odstranilo? Jedno by tady bylo. Podívejte se na nabídku prodeje mobilních domů, například od společnosti mobilheim praha Top-mobilnidomy.

peníze na mobilheim

Ano to je řešení. Můžete mít i tento dům nový nebo použitý. Ale ve vašem případě klidně použitý, třeba hned dva, proč ne. Jste velká rodina a prarodiče mohou bydlet hned vedle vás, pozemek je přece hodně rozsáhlý a hodně rodin v době pandemie chce být pohromadě. Tak jak za starých časů, kdy se žilo na rodinných statcích. Takže dům, tedy mobilheim můžete mít nový nebo použitý, a také i zařízený.

starý mobilní dům

Můžete mít zařízení kompletní, tak jak celá vaše rodina potřebuje. V mobilním domu, nebo domech, pokud si koupíte dva, tak můžete mít úplně vybavenou koupelnu, kde je dokonce i pračka. I kuchyně je také na váš požadavek komplet, i s lednicí, myčkou, digestoří a sporákem. A jednotlivé pokoje mají lavice, postele, skříně, stoly, i sedačku. Paráda. Domy nemusí být postavené na betonových základech, takže můžete rychle bydlet i během této zimy. Samozřejmě, že tyto mobilní domy mají vlastní topení a kvalitní izolace, takže jsou celoročně obyvatelné, tak jako váš byt. A ten můžete klidně opustit a nebudete se účastnit tak drastického současného zvyšování cen za energie.