Vozidlo podle vašich představ na pár dnů

Ať už se pohybujete po českých luzích a hájích nebo jste v zahraničí a chcete zde poznávat místní krajinu a památky, nejjednodušší dopravou je ta automobilová. Pokud máte svůj automobil, není nic jednoduššího, než se sbalit, naplánovat trasu, natankovat a vyrazit za dobrodružstvím. Vzdávat se nemusíte ani v případě, kdy váš vlastní vůz vypoví službu nebo když jste si zatím svůj vlastní ani pořídit nestihli.
Vašemu cestování a poznávání tak rozhodně nic v cestě nestojí, protože právě pro vás jsou zde autopůjčovny.
klíč nad autem
Jak je to s cenou a výběrem?
Vybrat si model přesně podle vašeho přání jistě nebude žádný problém, jde o to, vyhovět pokud možno každému klientovi, a to nejen, co se týká interiéru vozu, ale i po technické stránce. Samozřejmě je dobré nechat si poradit a také jde o to, kde budete vozidlo využívat. Nezapomínejte, pokud budete cestovat s dětmi, povinnou výbavou by měla být i autosedačka. V horkých letních dnech pak cestující uvítají zabudovanou klimatizaci. Za jeden den zaplatíte zhruba od 500,- Kč. Počítat musíte i s vratnou kaucí. Pokud vozidlo vrátíte v pořádku, peníze se vám vrátí zpátky do peněženky. Vše by mělo být uvedeno podrobně ve smlouvě, kterou si předem řádně prostudujte. Obě strany v tomto případě mají jak své povinnosti, ale i závazky.
klíče u ruky
Jak vybrat tu správnou půjčovnou?
Nejlépe bude, pokud vám již osvědčenou doporučí někdo z vašich známých. Jinak na internetových stránkách v různých diskuzích najdete postřehy od již stávajících zákazníků, budete si tak moci sami udělat obrázek o tom, jak si autopůjčovna stojí, jaké služby poskytuje a jak jsou s nimi klienti spokojeni. V zahraničí budete v tomto směru zřejmě trochu omezeni, ať už jazykovou bariérou nebo místní znalostí, ale i tady máte možnost zeptat se na zkušenosti v recepci hotelu, delegáta nebo rekreantů, kteří už návštěvu půjčovny absolvovali.